Yeni Başlangıçlar ile 2021

2020 yılı boyunca önceliklerimiz, tercihlerimiz, iş yapma şeklimiz kısacası hayatımızda pek çok şey değişti. Bu yaşadıklarımız ve teknolojinin de etkisiyle zaman algımız farklılaştı. Sağlıktan sonra zaman en önemli sermeyemiz ve en kısıtlı kaynağımız. Teknoloji, zaman algımızı belirleyip beklentilerimizi şekillendirmeye başladı. Daha da önemlisi, ne kadar zaman harcayacağımıza göre plan yapmaya başladık. Yapmayı tercih ettiğimiz her şey için başka bir şeyi feda ediyoruz. Örneğin dizi izleyeceksek, kitap okumayı veya bir arkadaşımızla sohbeti feda ediyoruz, ya da tam tersi. Gün içinde bir çok şey yapmaya çalışıyoruz, ancak zamanı iyi kullanıp, öncelikleri belirleyemediğimiz için sürekli meşgul olduğumuz halde gün sonunda yine bitmemiş raporlar, yapılmamış işler, aranmayan kişiler vs kafamızı meşgul etmeye devam ediyor.

Uzun bir süredir günlük tutuyorum ve kendi hazırladığım haftalık ve aylık planlayıcılar ile zamanımı etkin, yaratıcı ve üretken kılmaya çalışıyorum. 2021 yılı için de kendi yaptığım tasarımlarla oluşturduğum haftalık , aylık ve haftalık hedef takip planlayıcı dosyaları aşağıya ekledim.

Bu dosyaları ücretsiz olarak almak için altta bulunan butonu tıklamanız yeterli. Bu şekilde yeni yıl için ‘Yeni Başlangıçlar’ planlayıcı setini alabilir, istediğiniz kadar çoğaltıp kullanabilirsiniz.

Bunun gibi sürprizlerden haberdar olmak için aşağıdaki Follow kısmına mail adresinizi bırakmayı ve takip butonuna basmayı unutmayın.

Umut ve sağlık dolu bir yıl olması dileğiyle, yeni yılınızı şimdiden en içten duygularımla kutluyorum…

2 Comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s